2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Mińsk Mazowiecki
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik firma produkcyjna

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Robinson Packaging zajmująca się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych, poszukuje obecnie osoby na stanowisko Mechanika do zakładu produkcyjnego zlokalizowane w Stojadła-Mińsk Mazowiecki.

Twoje zadania:

· Stały nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń oraz całą infrastrukturą mediów zasilających

· Uruchamianie, przezbrajanie i zatrzymywanie ciągów technologicznych zgodnie ze zleceniem planu produkcyjnego

· Prowadzenie cyklicznych konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji, zapewniające bezawaryjną i efektywną pracę maszyn

·  Prowadzenie cyklicznych konserwacji form wtryskowych oraz urządzeń współpracujących

·  Efektywny udział w regulacjach serwisowych i przezbrojeniach maszyn

·  Szybkie i skuteczne naprawy

·  Sporządzanie raportów dotyczących przeprowadzanych prac serwisowych

·  Zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamiennych

·  Czynny udział w szkoleniach zawodowych podnoszących kwalifikacje

·  Zagwarantowanie ciągłości produkcji z odpowiednio wysoką wydajnością i jakością i minimalizacja odpadu produkcyjnego

·  Skracanie czasów przestojów oraz czasów przezbrojeń

·  Utrzymanie ciągów technologicznych w sprawności i czystości zgodnie z wymogami normy BRC

·   Przestrzeganie zasad BHP przy stanowisku pracy oraz ogólnozakładowych

·  Ciągłe utrzymywanie czystości w przydzielonym obszarze

·  Dbałość o maszyny, urządzenia pomocnicze oraz powierzony sprzęt i narzędzi

·  Doskonalenie własnych umiejętności

·  Współpraca z narzędziowniami zewnętrznymi w zakresie napraw form wtryskowych

·  Analizowanie stanu form wtryskowych i zgłaszania ewentualnych nieprawidłowości

·  Udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych narzędzi

Oferujemy:

·  pracę w systemie jednozmianowym, np.7-15 ( poniedziałek-piątek

· miesięczną premię wynikową

·  pakiet benefitów (m.in. po 3 miesiącach od zatrudnienia szeroki pakiet opieki medycznej w CM Enelmed, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach, program poleceń pracowników, dostęp dla platformy benefitowej, możliwość dofinansowania do karty sportowej Fitsport lub Fitprofit, szeroki wachlarz świadczeń z ZFŚS

Wysyłając nam swoje dokumenty aplikacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Robinson Packaging Polska sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, a wykraczających poza zakres niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji (w tym wymagany Kodeksem pracy). W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę. Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych jest Robinson Packaging Polska sp. z o.o. . Twoje dane będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji, a jeśli wyraziłeś dodatkową zgodę – również w celach rekrutacji przyszłych. Więcej o tym, jak będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, w tym o przysługujących Ci na gruncie RODO prawach, znajdziesz pod linkiem: www.robinsonpackaging.com/rodo Zapraszamy do aplikowania :-)

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 913938500