2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Małopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Niepołomice
Dodane 02 maja 2024

Mechanik - Elektryk w Zakładzie Produkcyjnym - II zmiany CEDROB

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cedrob S.A. jest największym polskim producentem mięsa drobiowego. Na tytuł ten codziennie pracuje prawie 4 tysiące osób. Dzięki zaangażowaniu i aktywnej polityce kadrowej spółka stała się liderem na rynku pracy. 30 letnie doświadczenie w branży zaowocowało wieloma sukcesami, dzięki którym jest ona wiarygodnym i solidnym partnerem w biznesie.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Elektryk lub Mechanik

Miejsce pracy: Zakład Drobiarski w Niepołomicach

Zadania:

  • utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego

  • lokalizowanie i usuwanie awarii oraz uszkodzeń

  • wykonywanie okresowych przeglądów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (w szczególności kierunki mechanika, elektronika, elektrotechnika, elektromechanika)

  • uprawnienia SEP do 1 kV lub gotowość do wykonania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - 6-14 i 14-22

  • dyspozycyjność (również w weekendy)

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Oferty prosimy kierować na adres:

Dział Kadr

Niepołomice, ul. Mokra 7

Tel. 72*******12

lub drogą elektroniczną: kadry.niepolomice(malpa)cedrob.com.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Małopolskie, Niepołomice
ID: 771219865