2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Świerklaniec
Dodane 01 maja 2024

Mechanik-elektryk samochodów ciężarowych/ autobusów

Lokalizacja

Świerklaniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Nowak Transport z siedzibą w Świerklańcu zatrudni mechanika do pracy przy naprawach samochodów ciężarowych oraz autobusów.

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka pojazdów

  • wykonywanie napraw głównych i bieżących

  • wymiana części eksploatacyjnych

  • obsługa techniczna pojazdów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe

  • prawa jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność i sumienność

  • dyspozycyjność

  • chęci do pracy i zaangażowanie

  • dbanie o stanowisko pracy, narzędzie

To oferujemy

  • system premiowy

  • terminowe wypłaty

  • pakiet ubezpieczeń grupowych

  • praca zmianowa

  • odzież roboczą

  • szkolenie/wdrożenie przed rozpoczęciem pracy

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o pracę lub samozatrudnienie

  • otwartą komunikację

  • szacunek i ludzkie podejście do pracy

    Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś ! Wyślij swoją aplikację za pomocą przycisku, aplikuj tutaj lub skontaktuj się telefonicznie z numerem +48**********25 (możesz również wysłać nam wiadomość za pośrednictwem WhatsApp)

Lokalizacja

Świerklaniec,

Śląskie

Śląskie, Świerklaniec
ID: 557430161