2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wyszków
Dodane 26 maja 2024

mechanik / elektromechanik samochodów osobowych

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis stanowiska:

Firma Merc-Art Serwis poszukuje pracownika na stanowisku mechanik pojazdów osobowych. Zatrudni samodzielnego mechanika/elektromechanika samochodowego do pracy przy naprawach i obsłudze samochodów osobowych. Jeśli nie jesteś pewny czy to praca dla Ciebie zadzwoń, a wszystkiego się dowiesz szczegółowo.

  • naprawy mechaniczne samochodów osobowych przeglądy okresowe,
  • wymiana podzespołów eksploatacyjnych tj. ukł. hamulcowy, zawieszenie, ukł. kierowniczy, ukł. wydechowy,
  • diagnostyka usterek mechanicznych,
  • diagnostyka usterek elektrycznych i elektronicznych,
  • praca z interfejsami diagnostycznymi,
  • diagnostyka i naprawy ukł. klimatyzacji .

Oczekujemy:

  • chęci zdobywania wiedzy oraz doświadczenia
  • umiejętności pracy samodzielnej jak i zespołowej,
  • punktualności sumienności i zaangażowania,
  • dbanie o powierzone miejsce pracy,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość nauki od wyspecjalizowanych mechaników
  • przyuczenie od podstaw
  • możliwość rozwoju
  • pełny etat pracy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • bardzo dobre warunki miejsca pracy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz prosimy wysyłać CV poprzez platformę OLX.

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 759061823