2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Dąbrowa Górnicza
Partner Serwis
Dodane 12 maja 2024

Mechanik/Elektromechanik

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Jesteśmy ekspertami w obszarze remontów, modernizacji, konserwacji oraz utrzymania ruchu maszyn i urządzeń. Działamy na rynku od 2002 roku. Obsługujemy ponad 1000 Klientów i zatrudniamy ponad 400 osób.

Do naszego oddziału w Dąbrowie Górniczej poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • diagnostyka oraz bieżące naprawy maszyn i urządzeń w zakresie mechanicznym

  • wykonywanie przeglądów i napraw serwisowych

  • remonty i naprawy, modernizacje.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mechanik przemysłowy lub warsztatowy)

  • wykształcenie zawodowe lub średnie mechaniczne

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • zdolności manualne.

W zamian proponujemy Ci:

  • stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie bez pośredników

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • pracę na cały etat, częściowo wykonywaną na warsztacie, częściowo w ramach serwisu wyjazdowego

  • przejrzyste zasady wynagradzania

  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • niezbędne narzędzia pracy oraz ubranie robocze

  • pakiet benefitów (dofinansowana opieka medyczna, dofinansowaną kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów, nieoprocentowane pożyczki, ubezpieczenie grupowe, system poleceń pracowniczych)

  • PARTNERską atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do aplikowania poprzez link do formularza.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 906701901