2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Świętokrzyskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Ostrowiec Świętokrzyski
Dodane 13 maja 2024

Mechanik do naprawy sprzętu budowlanego ze znajomością hydrauliki

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ERMAX zatrudni mechanika do naprawy sprzętu budowlanego ze znajomością hydrauliki siłowej

Praca pod adresem

Aleja 25-Lecia Wolności 75 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

oferujemy szkolenia specjalistyczne w zakresie napraw , praca na pełny etat

Twoje zadania na tym stanowisku to:

  • przegląd, konserwacja i naprawa maszyn oraz urządzeń,

  • przygotowywanie urządzeń do badań dozorowych,

  • czynny udział podczas remontów.

Jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko jeżeli posiadasz:

  • znajomość budowy maszyn i urządzeń.

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

  • Firma wiedza z zakresu hydrauliki siłowej

Dodatkowe atuty:

  • mile widziane uprawnienia UDT do konserwacji,

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
ID: 917928254