2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Pomorskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Gdańsk
  7. Pracownik restauracji fast-food - Orunia - Św. Wojciech - Lipce
Dodane Dzisiaj o 06:04

McDonald's Gdańsk Orunia- Praca na weekendy

Wynagrodzenie

25,25 - 28,25 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja McDonald's Gdańsk Orunia Górna zatrudni w niepełnym wymiarze czasu pracy. Chcesz, żeby twoja nowa praca była na dłużej? Masz wolny czas w weekendy ? chcesz zobaczyć jak są przygotowywane najlepsze frytki i burgery ? Chcesz zostac częścią zgranego zespołu .? Zapraszamy do NAS.

Praca na weekendy to idealna forma pracy na zdobywanie doświadczenia .

Oferujemy:

  • umowę o pracę na starcie,

  • stałe wynagrodzenie ,

  • przyjazną atmosferę,

  • ciągły rozwój,

  • możliwość awansu,

  • bonifikartę i zniżki pracownicze,

  • premie uznaniowe,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • dofinansowanie do kart sportowych

  • prywatny pakiet medyczny;

Obowiązki:

  • przygotowanie produktów,

  • obsługa naszych Gości,

  • drobne prace porządkowe;

  • tworzenie zgranego zespołu

Nie wymagamy doświadczenia w podobnej branży. Nasza w pełni wykwalifikowana kadra przygotuje Ciebie odpowiednio do pracy na tym stanowisku.

Administrator danych:

Państwa dane będą przetwarzane przez firmę RONDO Michał Byczy z siedzibą w Tczewie 83-110, przy ul. Braci Grimm 1a, w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji ww. celów. Kandydatowi do pracy przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych. Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.

Z uwagi na przetwarzanie danych osobowych wszystkich kandydatów prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli do swojego CV, życiorysu lub/i listu motywacyjnego.

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. EU L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce
ID: 476736761