2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Gdynia
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Śródmieście
Rekrutacja
Dodane 20 maja 2024

Maszynista Chłodniczy — Gdynia (Igloport)

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko Maszynisty Chłodniczego.

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania na stanowisku:

  • nadzór i bieżąca eksploatacja maszynowni chłodniczej,

  • obsługa oraz utrzymanie prawidłowego stanu technicznego urządzeń chłodniczych.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie zawodowe, techniczne,

  • wykazujesz się podstawową wiedzą z zakresu chłodnictwa,

  • posiadasz aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub wykazujesz otwartość do jej wykonania,

  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykazujesz gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym oraz w zmiennych warunkach atmosferycznych (chłodnia, mroźnia).

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wsparcie w procesie adaptacji oraz przyjazną atmosferę,

  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,

  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • możliwość przystąpienia do PPE.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, do którego zostaniesz przekierowany po kliknięciu „aplikuj”, przed przekazaniem danych osobowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 872580511