2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Północ
Dodane 23 kwietnia 2024

MANS w Warszawie zatrudni Szefa Działu Marketingu

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

MANS jest jedną z wiodących Uczelni Wyższych w Polsce. Aktywnie rekrutuje studentów z 67 krajów Europy, Azji i Afryki. Rozwija współpracę z 16 Uczelniami na świecie. Jest obecna na najważniejszych wydarzeniach krajowych i międzynarodowych. W związku z planami dalszego rozwoju poszukuje kadry kierowniczej.

Zakres obowiązków

·         Kierowanie zespołem pracowników marketingu

·         Budowa strategii promocji Uczelni w Polsce i za granicą

·         Współpraca z działem międzynarodowym oraz Erasmus +

·         Analiza rynków

·         Monitoring prowadzonych kampanii

·         Udział w targach

·         Przygotowanie wydarzeń promocyjnych

Wymagania

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (pożądana znajomość branży edukacyjnej)

·         Znajomość środowiska Social Mediów, Google Ads, Analytics

·         Znajomość języka polskiego (pożądana znajomość j. rosyjskiego, angielskiego)

·         Umiejętność współpracy z firmami zewnętrznymi (drukarnie, agencje reklamowe, portale branżowe)

·         Umiejętności pracy w zespole

·         Silna osobowość, nastawiona na osiąganie celów, gotowa do rozwiązywania problemów

Oferujemy

·         Zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie.

·         Praca w środowisku pełnym wyzwań

·         Praca w środowisku międzynarodowym

·         Szkolenia zawodowe

Rozwój zawodowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku palikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 911264260