2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Pomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Gdańsk
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Letnica
Dodane 15 maja 2024

ManiaBeauty | Kosmetolog | 1/2 etatu z możliwością pełnego etatu

Wynagrodzenie

2 388 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Letnica

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Kosmetolog (1/2 etatu)

Lokalizacja: ManiaBeauty Ambasada Piękna, Letnica, Gdańsk

Opis Firmy: ManiaBeauty to rozwijający się dynamicznie salon piękności, który oferuje szeroką gamę usług z zakresu modelowania sylwetki, medycyny estetycznej, kosmetologii oraz kosmetyki. Nasza misja to dostarczanie klientom nie tylko doskonałych rezultatów, ale także niezapomnianych doświadczeń związanych z pięknem i relaksem.

Obowiązki:

  • Wykonywanie różnorodnych zabiegów oferowanych w salonie, początkowo głównie masażu kobido.

  • Sprzedaż kosmetyków i usług

  • Indywidualne podejście do klientów, diagnoza ich potrzeb i dostosowanie zabiegów.

  • Utrzymywanie kontaktów z klientami

  • Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Studenci/studenci do 26 roku życia w trakcie studiów z zakresu kosmetologii lub pokrewne.

  • Doświadczenie w wykonywaniu masażu kobido. [mile widziane]

  • Znajomość i umiejętność obsługi nowoczesnych technologii kosmetologicznych. [dodatkowy atut]

  • Komunikatywność i umiejętność pracy z klientem.

  • Zaangażowanie, chęć rozwoju, sumienność.

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy w rozwijającym się salonie urody.

  • Elastyczny czas pracy, początkowo popołudnia.

  • Możliwość udziału w szkoleniach i kursach doszkalających.

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

  • Możliwość zwiększenia wymiaru pracy do całego etatu.

Jeśli jesteś:

  • Pasjonatką kosmetologii

  • Ambitna i chcesz się rozwijać

  • Zorientowana na klienta

  • Odpowiedzialna i dokładna

Ta praca dla Ciebie!

Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez OLX.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Letnica
ID: 897852864