2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Kujawsko-pomorskie
  6. Pozostałe - Toruń
Dodane 22 maja 2024

Manekin w Toruniu zatrudni kompozytora naleśników

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Szukasz pracy? Jesteś ambitną osobą? Lubisz wyzwania? Czekamy właśnie na Ciebie! Poszukujemy młodych, dyspozycyjnych osób do pracy na stanowisku kompozytor/ka naleśników. Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, nie martw się! Nauczymy Cię wszystkiego.

Opis stanowiska:

- smażenie NALEŚNIKÓW zgodnie ze standardami Manekina

- przygotowywanie stanowiska i półproduktów

- współpraca zespołowa z innymi działami

- dbałość o jakość wydawanych dań

- dbałość o czystość na stanowisku pracy oraz o powierzony sprzęt

Oferujemy:

- szkolenie stanowiskowe od podstaw

- stabilną pracę w zgranym zespole

- progresywne, atrakcyjne wynagrodzenie

- rabaty dla pracowników

- elastyczny grafik

- konkursy i nagrody dla najlepszych

- możliwości rozwoju i wsparcie od samego początku zatrudnienia

Od chętnych oczekujemy:

- określonej dyspozycyjności (praca zmianowa, również w weekendy)

- chęci do przyswajania nowej wiedzy

- zaangażowania i nastawienia na długofalową współpracę

- doświadczenia w gastronomii lub chęci jej zdobycia

- umiejętności pracy pod presją czasu

Manekin to niepowtarzalna marka działająca aktualnie w ośmiu miastach w Polsce. Pierwszy lokal powstał w 2000 roku w Toruniu. Cechuje nas bogata oferta naleśników: wytrawnych, słodkich, a także zupy, sałatki oraz tagliatelle naleśnikowe czy też pyszne desery. Jako firma doceniamy ciężką pracę i zaangażowanie naszych pracowników.

Cv należy składać przez portal OLX. Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie. Zgłoszenia bez załączonego CV nie będą rozpatrywane.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 749041625