2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 15 maja 2024

Manager sprzedaży/ Менеджер по продажам/ Sales manager

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą.. W związku z rozwojem naszego zespołu, poszukujemy Managera, który będzie odpowiedzialny za budowanie i utrzymywanie relacji z naszymi klientami.

Obowiązki:

- Budowanie długoterminowych relacji z klientami, zarówno indywidualnymi jak i korporacyjnymi.

- Doradztwo klientom w zakresie usług biura, identyfikacja ich potrzeb i oczekiwań.

- Opracowywanie i realizacja strategii sprzedażowych dla przypisanych klientów.

- Odpowiadanie na przychodzące połączenia telefoniczne i udzielanie informacji dotyczących naszych usług.

- Dzwonienie do potencjalnych klientów (leadów) w celu ustalania spotkań i podpisaniu umów.

- Praca z klientami i leadami w zakresie finalizacji umówi.

- Prowadzenie działań administracyjnych związanych z obsługą klientów.

Wymagania:

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

- Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami.

- Zorientowanie na wyniki oraz umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

- Znajomość języka angielskiego, polskiego i rosyjskiego na poziomie komunikatywnym.

- Znajomość pakietu MS Office

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, z pasją do sprzedaży i umiesz budować trwałe relacje z klientami, to ta praca jest dla Ciebie! Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w przyjaznym i inspirującym środowisku.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres [adres e-mail] z tematem "Oferta pracy: Manager".

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918391341