2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Kraków
  7. Zarządzanie sprzedażą - Stare Miasto
Dodane Dzisiaj o 08:51

Manager sieci SPA

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BEERNARIUM to miejsce pełne relaksu i dobrego piwa. Poszukujemy osoby na stanowisko Manager sieci SPA w Krakowie i Zakopanem

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o wysoki standard obsługi gości i wizerunek SPA

  • Koordynacja pracy zespołu ( doświadczenie min 1 rok, warunek konieczny )

  • Nadzór i wsparcie codziennej pracy zespołu

  • Analiza wyników i raportowanie do centrali

  • Bieżąca kontrola i rozliczanie dokumentów

  • Przygotowanie zabiegów i kontakt z klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z ludźmi

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dobre wynagrodzenie,

  • Pracę w centrum Krakowa, cyklicznie w Zakopanem

  • Ciekawą pracę w młodym i kreatywnym miejscu

Prosimy o przesłanie CV.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 918855471