2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Rumia
Dodane 14 maja 2024

Manager Recepcji Hotelu

Lokalizacja

Rumia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Hotel 107 to nowy 3-gwiazdkowy obiekt hotelarski na mapie Pomorza. Wchodzimy w trzeci sezon działalności, a nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób, które wpłynęły na pozytywny wizerunek hotelu i jakość świadczonych usług. Naszym celem jest dalszy rozwój i budowa rozpoznawalnej marki Hotel 107, oferującej produkt adekwatny do swojej ceny oraz charakteryzującej się nowoczesnymi rozwiązaniami ekologicznymi. Inspirujemy gości do aktywnego spędzania wolnego czasu, wykorzystując doskonałą lokalizację jako bazę wypadową pomiędzy Trójmiastem a wybrzeżem.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie, kontrola oraz nadzór nad funkcjonowaniem działu recepcji.

  • Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych i reagowanie na bieżące potrzeby.

  • Przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości.

  • Naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży.

  • Przygotowanie raportów i statystyk.

  • Tworzenie grafików pracy działu recepcji.

  • Współpraca z partnerami i księgowością.

  • Tworzenie materiałów pomocniczych i szkoleniowych dla recepcji.

  • Kontrola utargu dziennego recepcji.

  • Przygotowanie dokumentacji rozliczeniowej na koniec miesiąca.

  • Korygowanie błędów recepcji w dokumentach i błędów systemowych.

  • Rozwiązywanie problemów wagi wyższej (zgłoszonych przez lidera recepcji).

  • Reprezentowanie hotelu w sytuacjach konfliktowych.

  • Kontrola pracy lidera recepcji oraz recepcji.

  • Podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących pracy recepcji.

  • Wybór rotacyjnego lidera recepcji.

  • Zarządzanie przepływem informacji między recepcją a innymi działami oraz ścisła współpraca z innymi działami hotelu.

  • Dbałość o wysoki standard obsługi gości i pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy pełną zrozumienia i szacunku.

  • Rynkowe wynagrodzenie oparte na stałej podstawie oraz systemie bonusów.

  • Solidne podstawy do dalszego rozwoju na podstawie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami.

  • Zniżki pracownicze na wszystkie usługi i produkty udostępniane przez firmę.

  • Posiłki pracownicze.

  • Premie okolicznościowe.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na Recepcji i/lub jako Manager Recepcji.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Dobra znajomość systemu hotelowego.

  • Umiejętność kierowania zespołem i motywowania pracowników.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

  • Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu.

Zapraszamy do naszego zespołu! Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Prosimy o przesyłanie Cv wraz z aktualnym zdjęciem na przez portal OLX lub w wiadomości whastapp na numer telefonu podany w ogłoszeniu

Lokalizacja

Rumia,

Pomorskie

Pomorskie, Rumia
ID: 918262531