2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Dolnośląskie
  6. Manager restauracji - Wrocław
  7. Manager restauracji - Krzyki
Dodane 10 kwietnia 2024

Manager Mieszczańska Beach Bar

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Mieszczańska Beach Bar znajdująca się w centrum miasta, przy ul. Paczkowskiej (dzielnica Tarnogaj/Huby) poszukuje doświadczonej osoby do dołączenia do naszego zespołu na stanowisku Managera. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za skuteczne zarządzanie codziennym funkcjonowaniem Beach Baru, zapewniając odpowiednią jakość obsługi klienta.

Obowiązki:

  • Nadzór nad codziennym działaniem Beach Baru, włączając w to zarządzanie personelem, kontrolę kosztów, planowanie eventów, oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.

  • Rekrutacja, szkolenie i motywowanie personelu, dbając o rozwój ich umiejętności oraz zwiększanie zaangażowania w pracę.

  • Skuteczne zarządzanie zapasami i zamówieniami, monitorowanie poziomu zapasów oraz kontrola kosztów.

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, rozwiązywanie problemów oraz reagowanie na ich potrzeby i sugestie.

  • Wsparcie przy organizacji eventów oraz imprez firmowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej.

  • Samodzielność i zdolność do skutecznego zarządzania czasem i priorytetami.

  • Zaangażowanie i umiejętność podejmowania szybkich decyzji.

  • Znajomość pracy przy funkcjonowaniu beach barów, będzie dodatkową zaletą.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia + premia od wyników.

  • System premiowy motywujący do osiągania wyznaczonych celów.

  • Przyjazną atmosferę pracy na świeżym powietrzu.

  • Elastyczny grafik pracy.

Jeśli jesteś gotowy/a na wyzwanie i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV.

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 910961169