2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Pomorskie
  6. Odnawialna - Skarszewy
Dodane 25 kwietnia 2024

Manager marketingu

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skarszewy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klimypompyciepla.pl to firma montująca pompy ciepła na terenie całego kraju, Niemczech i Skandynawii. Układy klimatyzacji montujemy na terenie województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Posiadamy wszystkie wymagane licencje f-gazowe, kursy oraz autoryzacje instalatorskie oferowanych przez nas produktów. Zawsze dążymy do perfekcji i dajemy z siebie wszystko, aby w pełni zadowolić naszych klientów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko SPECJALISTA MARKETINGU.

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie strategii i planów marketingowych i ich realizacja przy współpracy z sprzedawcami

  • nagrywanie i publikowanie filmików z udziałem członków ekipy na social media

  • tworzenie prezentacji i organizacja wydarzeń

  • bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi oraz obsługa platform: (adwords, facebook, pozycjonowanie, leady sprzedażowe, wizytówka google, olx, allegro, strona www. firmowa)

  • wiedza na temat ofertowanych produktów (ofertujemy szkolenia wstępne)

  • badanie konkurencyjnych firm

  • odpowiadanie na opinie klientów

Nasze wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office, (Word, Excel, Power Point),

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność analitycznego oraz strategicznego myślenia

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • realizacja powierzonych zadań

  • nastawienie na rozwój

  • poszukiwanie podwykonawców oraz współpraca z nimi

  • doświadczenie na stanowisku marketingowca lub w pokrewnych dziedzinach - mile widziany 1 rok

  • oprócz CV oczekujemy odpowiedzi na poniższe pytania:

  • I. napisz o swoim największym sukcesie marketingowym,

  • II. napisz o swoim największym wyzwaniu w pracy marketingowca. Jak sobie z nim poradziłeś /-aś?

  • III. napisz, dlaczego zdecydowałeś / -aś się aplikować właśnie do naszej firmy?

To oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie (umowa o pracę)

  • szkolenia z zakresu: copywritingu - u Dariusza Puzyrkiewicza, marketingu i organizacji pracy - clf

  • pracę w oparciu o procedury

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • samochód służbowy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Lokalizacja

Skarszewy,

Pomorskie

Pomorskie, Skarszewy
ID: 855656101