2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Dolnośląskie
  6. Manager restauracji - Wrocław
  7. Manager restauracji - Stare Miasto
Dodane 21 maja 2024

MANAGER/ Koordynator zmiany. Kontrola pracowników. WYSOKIE ZAROBKI

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Osoby o SILNYM CHARAKTERZE poszukiwane do wysoce dochodowej pracy.

Nie boisz się wyzwań ? Lubisz pokazywać siebie poprzez swój własny styl i chcesz znaleźć pracę gdzie będziesz mógł być w pełni sobą ?

Jeśli TAK, to ogłoszenie jest skierowane właśnie do ciebie !

Nie wymagamy wyższego wykształcenia czy doświadczenia - oferujemy szkolenia na których będziesz mógł zdobyć nowe doświadczenie i poszerzyć horyzonty.

Osoba którą chcielibyśmy zatrudnić musi być zdecydowana i stawiać na swoim oraz być otwarta na świat i drugiego człowieka.

Kogo szukamy : KOORDYNATORA PROMOCJI

Obowiązki:

• nadzorowanie pracy zespołu promocji,

• ustalanie grafików z pracownikami,

• szkolenie oraz motywowanie personelu,

• zwiększanie poziomu efektywności i jakości pracy,

• rozdzielanie zadań między pracownikami,

• dbanie o nienaganne imię i rangę lokalu.

Wymagamy :

• zaradności,

• rzetelności i zaangażowania,

• uśmiechu i pozytywnego nastawienia do pracy.

Oferujemy:

• wysokie wynagrodzenie,

• umowę na czas nieokreślony,

• możliwość wyjazdów,

• szkolenie opłacane przez firmę,

• nieograniczone możliwości zarobkowe w systemie prowizyjnym,

• dodatkowe premie.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 919817943