2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Plewiska
Dodane 27 maja 2024

Manager e-commerce (B2B)

Lokalizacja

Plewiska

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego Managera e-commerce, który będzie odpowiedzialny za rozwój naszego działu e-commerce skupionego na sprzedaży detalicznej. Osoba na tym stanowisku będzie miała kluczowe znaczenie dla strategii sprzedaży online firmy oraz efektywnego wykorzystania narzędzi marketingowych.

Obowiązki:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży online dla klientów detalicznych.

  • Zarządzanie platformą e-commerce oraz procesem zamówień.

  • Zbudowanie silnej marki sklepu internetowego.

  • Zarządzenie polityką produktową cenową, promocyjną.

  • Nadzór nad wizualną i techniczną stroną działania sklepu online.

  • Analiza danych sprzedażowych oraz efektywności kampanii marketingowych.

  • Analiza działań konkurencji i efektywności kampanii marketingowych.

  • Analiza i optymalizacja kampanii na platformach Facebook, Instagram i Google.

  • Tworzenie i egzekwowanie planu marketingowego i sprzedażowego.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Znajomość platformy Shopify będzie dodatkowym atutem.

  • Doskonała umiejętność analizy danych sprzedażowych.

  • Doświadczenie w analizie kampanii na platformach Facebook, Instagram i Google.

  • Kreatywność

  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.

  • Umiejętność efektywnej współpracy z zespołem.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego.

  • Elastyczne godziny pracy - praca w niepełnym wymiarze czasu (około 60 godzin w miesiącu)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w widełkach od 5000 zł netto, zależnie od doświadczenia i umiejętności kandydata.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany(a) dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Plewiska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Plewiska
ID: 918050109