2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Małopolskie
  6. Manager restauracji - Kraków
  7. Manager restauracji - Bieżanów-Prokocim
Dodane 17 maja 2024

manager działu gastronomii

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukam samodzielnego managera do prowadzenia działu gastronomii w Hotelu o rozpoznawalnej, ugruntowanej marce. Oferuję stanowisko o szerokim zakresie kompetencji i elastycznym czasie pracy, w gronie fachowców i bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie działem gastronomii, w szczególności:

  • rekrutacja szkolenie i motywowanie personelu

  • zarządzanie czasem pracy zespołu (grafiki, ewidencja czasu pracy)

  • kontraktowanie i realizacja imprez

  • kontrola cen i jakości

  • kontrolowanie food costu

  • remanenty

  • delegowanie zadań i weryfikowanie ich realizacji

  • koordynacja i rozwój działu w każdym aspekcie jego działań.

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku managera gastronomi / restauracji

  • znajomość programów POS oraz magazynowych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • wysoka kultura osobista

  • dyspozycyjność w weekendy

  • znajomość branży weselnej i hotelowej będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii od sprzedaży, które w szczegółach przedstawimy na rozmowie. Podstawa nie jest najniższą krajową, jest to dużo wyższe wynagrodzenie niż najniższa krajowa.

  • stabilną długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • przyjazne środowisko pracy

  • wsparcie na każdym etapie wdrażania

  • wsparcie w realizacji założonych celów

  • zespół zespół gotowy do pracy

  • pracę w Firmie o zbudowanej marce którą wspólnie będziemy dalej rozwijać

Osoby poważnie zainteresowane i mogące wykazać się oczekiwanym doświadczeniem bardzo proszę o przesyłanie c.v. przez Olx

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 918966185