2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Łódzkie
  6. Odnawialna - Łódź
  7. Odnawialna - Polesie
Dodane 27 maja 2024

Manager ds. sprzedaży OZE

Wynagrodzenie

15 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku odnawialnych źródeł energii zaprosi do współpracy osoby na stanowisko managerskie.

Nasz Prąd to spółka akcyjna z pełnym zapleczem magazynowym oraz własnymi ekipami monterskimi. Realizujemy instalacje dla klientów indywidualnych, biznesowych i rolnictwa. W swojej ofercie posiadamy produktu, takie jak panele fotowoltaiczne, magazyny energii, pompy ciepła, grzejniki, termomodernizacja oraz piece na pellet.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem handlowców

  • Umiejętne motywowanie pracowników

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Prowadzenie spotkań handlowych, doradztwo oraz sprzedaż produktów z oferty firmy

  • Wdrażanie nowych pracowników

  • Monitorowanie wyników sprzedażowych

  • Udział w szkolenia firmowych oraz kongresach

  • Raportowanie wyników sprzedażowych zespołu

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w handlu w branży OZE

  • Wysoka efektywność

  • Sumienność i zorientowanie na cel

  • Wysoka aktywność w terenie

  • Prawo jazdy kat. B

Zapraszamy również managerów z własna grupą sprzedażową.

To oferujemy:

  • Praca w najszybciej rozwijającej się firmie w branży OZE

  • Autorski know-how

  • Wsparcie backoffice i działu technicznego

  • Systemy IT- CRM

  • Wsparcie Dyrektorów Generalnych

  • Regularne szkolenia

  • Własne ekipy monterskie

  • Podejście partnerskie

  • Imprezy i wyjazdy integracyjne

  • Wypłaty co tydzień

  • Samochód oraz kartę paliwową

  • Kongresy firmowe

  • Konkursy sprzedażowe z cennymi nagrodami, takimi jak drony, iPady, zagraniczne wycieczki (Kenia, Brazylia, Singapur/Filipiny)

  • Programy motywacyjne, takie jak Auto dla Lidera (dopłaty do leasingu/raty samochodu), Biuro dla Lidera (dopłaty do biura), Eat&Work (catering dietetyczny)

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 919602775