2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Przasnysz
Dodane 13 maja 2024

Manager ds. Sprzedaży

Lokalizacja

Przasnysz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Marka Volteno utworzona została w 2014 roku. Jest efektem wieloletnich doświadczeń zgranego, dobrze dobranego zespołu ludzi, a przede wszystkim efektem ich badań nad trendami oraz rozwojem oferowanych produktów. Marka stanowi kompletną gamę najpopularniejszych produktów oświetlenia technicznego, dekoracyjnego oraz asortymentu wentylacji, asortymentu ogrodowego i ogrzewania elektrycznego, które z dużym powodzeniem zdobywają uznanie wśród szerokiej grupy klientów.

VOLTENO

Opis stanowiska

-Planowanie i realizacja celów sprzedażowych;

-Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długofalowych i efektywnych relacji biznesowych z obecnymi;

-Monitorowanie działań konkurencji;

-Współudział w tworzeniu analiz i prognoz dotyczących rynku;

-Inicjowanie projektów dotyczących rozwoju kategorii produktowych.

Wymagania

-Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

-Wysoka efektywność w realizacji zadań;

-Znajomość branży oświetleniowej i elektrotechnicznej;

-Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych;

-Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy;

-Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

-Umowę o pracę;

-Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, komputer oraz telefon;

-Motywacyjny system wynagradzania;

-Zniżki na produkty firmowe;

-Realny wpływ na rozwój i otwartość do wprowadzenia własnych inicjatyw.

Osoby zainteresowane pracą, spełniające powyższe oczekiwania, proszone są o przesłanie CV (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych). Wszystkie nadesłane aplikacje pozostaną w pełni poufne.

Lokalizacja

Przasnysz,

Mazowieckie

Mazowieckie, Przasnysz
ID: 913648636