2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Warszawa
  7. Zarządzanie sprzedażą - Mokotów
Dodane 27 kwietnia 2024

Manager ds sprzedaż z jezykiem ukrainskiem

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obowiązki:

  • nadzór nad pracą podległego personelu planowanie i kontrola poszczególnych działań marketingowych jak badania rynku, ustalanie poziomu cen produktów,

  • ustalanie najkorzystniejszych kanałów dystrybucji

  • ustalanie celów promocyjnych nadzór nad współpracą z firmami zewnętrznymi (agencjami reklamowymi, drukarniami, itd.)

  • zarządzanie zespołem sprzedażowym

  • realizacja planów sprzedażowych: indywidualnych i zespołowych

  • rekrutacja i budowanie efektywnego zespołu

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • płynna znajomość języka polskiego i ukraińskiego / rosyjskiego w mowie i piśmie,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

  • dokładności i terminowość w wykonywanych zadaniach,

Warunki współpracy:

  • oferujemy pracę w młodym zespole,

  • praca od 9.00 do 17.00 pon.- pt.,

  • lokalizacja biura: Warszawa, Mokotów,

  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia zawodowego.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 914917691