2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Mokotów
Dodane 25 kwietnia 2024

Manager do renomowanej restauracji poszukiwany

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

O nas:

Jesteśmy renomowaną restauracją Willa Biała, która nie tylko oferuje wyśmienite dania, ale również stawia na niepowtarzalne doświadczenie naszych Gości. Nasza kuchnia łączy tradycyjne smaki z nowoczesnym podejściem do przygotowywania potraw. Poszukujemy doświadczonego i zmotywowanego Managera sali, który będzie współodpowiedzialny za zarządzanie naszym zespołem oraz dbanie o wysoką jakość obsługi naszych Gości.

Obowiązki:

  • Zarządzanie personelem:

    • Koordynacja zespołu w celu zapewnienia sprawnej i efektywnej obsługi Gości restauracji

    • Motywowanie zespołu do wykonania wysokich standardów pracy oraz do osiągniecia celów sprzedażowych

  • Zarządzanie operacjami:

    • Planowanie grafików pracy i dystrybucja obowiązków między pracowników.

    • Monitorowanie obsługi Gości restauracji, jakości dań, stanu wyposażenia i utrzymania czystości.

    • Koordynacja zespołu w celu zapewnienia sprawnej i efektywnej obsługi Gości.

  • Planowanie i nadzór nad budżetem:

    • Monitorowanie wydatków restauracji.

    • Optymalizacji kosztów.

    • Zapełnienie comiesięcznego planu sprzedaży.

  • Zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta:

    • Utrzymywanie wysokich standardów obsługi Gości restauracji poprzez szkolenie personelu i egzekwowanie polityki firmy.

    • Rozwiązywanie skarg i problemów Gości w sposób profesjonalny i skuteczny.

    • Monitorowanie opinii Gości i podejmowanie działań mających na celu poprawę jakości usług.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku managera lub asystenta managera w restauracji.

  • Umiejętność zarządzania zespołem.

  • Doskonała komunikacja i umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Pasja do gastronomii i obsługi klienta.

  • Umiejętność pracy pod presją i podejmowania szybkich decyzji.

  • Wykształcenie związane z branżą gastronomiczną będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość jenzyka angiełskiego i polskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość jezyka ukrainskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie .

  • Możliwość rozwoju zawodowego .

  • Przyjazne środowisko pracy .

  • Możliwość wprowadzenia własnych pomysłów.

  • Posilek pracowniczy .

  • Zniżki pracowniczę.

Możliwe zatrudnienie na umowie B2B.

Wysokość pensji będzie zależała od doświdczenia, zaangażowania i osiągnięcia celów finansowych.

Jeśli jesteś pasjonatem gastronomii, masz doświadczenie w zarządzaniu i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoją aplikację! Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego przez formularz OLX.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą restauracją i czekamy na aplikacje od kandydatów z odpowiednimi kwalifikacjami i pasją do gastronomii.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912722770