2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Warmińsko-mazurskie
  6. Manager restauracji - Ostróda
Dodane 07 maja 2024

Manager Cateringu Dietetycznego

Wynagrodzenie

8 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy doświadczonego managera/ki, który/a będzie odpowiedzialny/a za koordynację i zarządzanie naszym działem cateringu dietetycznego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za działania marketingowe, współpracę z ambasadorami, zarządzanie zespołem, rozwój menu oraz zapewnienie wysokiej jakości usług zgodnie z wymaganiami dietetycznymi i gustami klientów.

Obowiązki:

  • Zarządzanie codziennym funkcjonowaniem działu cateringu dietetycznego.

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju działu cateringowego zgodnie z bieżącymi trendami i potrzebami klientów.

  • Nadzór nad procesem produkcji posiłków, zapewnienie zgodności z normami dietetycznymi i jakościowymi.

  • Koordynacja pracy zespołu, nadzór nad rekrutacją i szkoleniem pracowników.

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami, rozwiązywanie ewentualnych problemów i reklamacji.

  • Opracowywanie i wdrażanie działań marketingowych mających na celu promocję cateringu dietetycznego.

  • Tworzenie strategii marketingowej, w tym kampanii reklamowych, promocji, akcji specjalnych itp.

  • Współpraca z działem marketingu w celu przygotowania materiałów promocyjnych i reklamowych.

  • Monitorowanie efektywności działań marketingowych i raportowanie wyników.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku managera w branży gastronomicznej, preferowana znajomość cateringów dietetycznych.

  • Zdolności przywódcze, umiejętność zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Zrozumienie zasad dietetyki i zdrowego odżywiania.

  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność podejmowania szybkich decyzji w dynamicznym środowisku.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz gotowość do elastycznego czasu pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie cateringowej.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie motywacyjne.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 916752948