2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Śląskie
  6. Key Account Manager - Pszczyna
Dodane 13 maja 2024

Manager – branża gastronomiczna

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Twój zakres obowiązków

Nadzór nad realizacją działań sprzedażowych

Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy

Kompleksowa obsługa zamówień,

Inicjacja działań maksymalizujących sprzedaż dopasowanych do specyfiki rynku;

Negocjowanie i ustalanie warunków handlowych, zawieranie umów z kontrahentami;

Wdrażanie i koordynacja projektów marketingowych i trade marketingowych u obsługiwanych Klientów;

Raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami Firmy;

Monitorowanie rynku i działania konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach

Budowanie marki na polskim rynku

Wyjazdy do klientów

Nasze wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży gastronomicznej

Wykształcenie średnie lub wyższe preferowane handlowe lub ekonomiczne

Talent handlowy, komunikatywność

Samodzielność i umiejętność efektywnego planowania

Wysoki poziom komunikatywności i odpowiedzialności

Dobra znajomość języka angielskiego

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Wynagrodzenie zasadnicze oraz premia uzależniona od wyników;

Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 918047459