2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Dolnośląskie
  6. Manager restauracji - Wrocław
  7. Manager restauracji - Stare Miasto
Dodane 03 maja 2024

Manager beach baru - Marina Kleczków

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Poszukujemy managera wykonawczego beach baru Marina Kleczków.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku managera gastronomii (co najmniej dwa lata),

  • mile widziane jest doświadczenie przy organizacji eventów,

  • pełna dyspozycyjność od maja do października (możliwość stałej współpracy po tym okresie),

  • gotowość na różne wyzwania, w tym prawdziwe, pozytywne podejście do nowych pomysłów.

Poszukiwane umiejętności:

  • Rekrutacja oraz prowadzenie szkoleń stanowiskowych podległego zespołu,

  • Rozliczenia kasowe, inwentaryzacja, układanie grafików pracy dla podległego zespołu,

  • Bardzo dobra znajomość alkoholi,

  • Znajomość obsługi systemu POS,

  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu office - warunek konieczny,

  • Znajomość analiz F&B cost,

  • Umiejętność przeprowadzania eventów zgodnie z przygotowanymi wytycznymi.

Zakres zadań:

  • Bieżący nadzór nad pracą pracowników,

  • Rekrutacja nowych pracowników, wdrażanie nowych osób,

  • Rozliczenia kasowe, inwentaryzacje, układanie grafików,

  • Kontrola stanów magazynowych, świeżości produktów, utrzymywania standardów firmy,

  • Nadzór nad procesami kuchennymi i barowymi, zarządzanie zapasami, kontrola kosztów oraz dbanie o standardy gastronomiczne,

  • Rozpatrywanie ewentualnych skarg i reklamacji gości,

  • Dbanie o świadczenie wysokiego standardu usług,

  • Doskonałe zdolności organizacyjne, komunikacyjnie i profesjonalizm w obsłudze Gościa,

  • Współpraca z działem marketingu przy działaniach promocyjnych obiektu,

  • Optymalizacja kosztów i skuteczna realizacja celów sprzedażowych; kontrola i bieżące raportowanie do Zarządu,

  • Zapewnienie utrzymania sprawnego stanu technicznego obiektu i wyposażenia; dbanie o estetykę i wystrój.

OFERUJEMY:

  • umowa zlecenie - kontrakt managerski,

  • atrakcyjne wynagrodzenie - ustalane indywidualnie podczas rozmowy,

  • możliwość stałego zatrudnienia po sezonie letnim w jednym z naszych całorocznych lokali,

  • zniżki pracownicze do każdego z naszych lokali + vouchery + darmowe bilety na wydarzenia,

  • szkolenia.

Zainteresowanych zachęcam do składania CV za pośrednictwem formularza OLX.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 908223183