2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koszalin
Dodane 06 maja 2024

Malarz proszkowy , lakiernik ,

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracowników na stanowisko malarza proszkowego. Jesteśmy producentem wyrobów ze stali. Mamy wielkie doświadczenie w obróbce stali nierdzewnej i węglowej. Oferujemy cięcie laserowe, gięcie rur oraz malowanie proszkowe. Przyjmujemy zarówno zlecenia na małe partie jak i wielotysięczne serie detali.

Oferujemy:

  • jesteśmy w stanie przyuczyć do zawodu
  • stabilne miejsce pracy w firmie
  • dobrą atmosferę w pracy i wsparcie doświadczonego zespołu
  • możliwość rozwoju i zdobywanie doświadczenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności (praca od poniedziałku do piątku z możliwością pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 50% do wypracowanej nadgodziny dodatkowo)

Zadania na stanowisku:

  • przygotowanie produktów do malowania
  • czyszczenie, mycie, zawieszanie elementów i malowanie w kolorach RAL
  • utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy
  • monitorowanie przebiegu procesu lakierowania
  • obsługa urządzeń lakierniczych
  • stosowanie zasad BHP

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wysyłając swoje CV do K&K Designe zgadza się PAN/Pani na przetwarzanie przez Pracodawce swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli Pan/Pani chce, abyśmy zachowali CV w naszej bazie, proszę o umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: ''Zgadzam się na przetwarzanie prze K&K Designe danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji''. W każdym czasie możecie Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami.

Państwa dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach, szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, którą wyraziliście Państwo wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji.

Administratorem Państwa danych osobowych jest K&K Designe z siedzibą w Koszalinie, ul. Słowiańska 2D

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 682565718