2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Olkusz
Dodane 13 maja 2024

Malarz Natryskowy - Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Fabryka Wentylatorów OWENT sp. z o. o. poszukuje Pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Olkusz

Twój zakres obowiązków:

·         Malowanie natryskowe i hydrodynamiczne wentylatorów

·         Poprawki malarskie wentylatorów przed wysyłką

·         Prowadzenie prac przygotowawczych przed malowaniem, zabezpieczenie powierzchni niemalowanych przed zamalowaniem

·         Kontrola jakości wykonywanej pracy oraz grubości powłoki malarskiej

·         Wykonywanie codziennej konserwacji sprzętu malarskiego

Nasze wymagania:

·         Odpowiedzialność, skrupulatność, dokładność – estetyka wykonania

·         Umiejętność organizacji pracy na stanowisku oraz pracy pod presją czasu

·         Mile widziana umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych i czytania rysunków technicznych

·         Możliwość przyuczenia

To oferujemy:

·         Praca w wymiarze pełnego etatu

·         Umowa o pracę na okres próbny, możliwość nawiązania długoterminowej współpracy

·         Praca jednozmianowa od 6 do 14

·         Premie

·         Praca w firmie z wieloletnim doświadczeniem

·         Karta Multi Sport

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV do sekretariatu firmy lub przesłanie klikając w przycisk aplikowania z dopiskiem „Malarz Natryskowy – Pracownik Produkcji”

Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 918025153