2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Biesiekierz
Szymon
Dodane 07 czerwca 2024

Majster / kierownik robót budowlanych

Lokalizacja

Biesiekierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Domar Kazimierz Domaracki, jest firmą budowalną ze specjalizacją w budowie rurociągów oraz układaniu nawierzchni asfaltowych. 20 letnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować mocną pozycję na rynku w sektorze budowlanym.

Opis stanowiska

Firma Domar Kazimierz Domaracki poszukuję pracownika na stanowisko majster / kierownik robót budowlanych. Specjalizacja sieci wodno-kanalizacyjne. Jeżeli posiadasz doświadczenie w branży i szukasz solidnej firmy, stabilnego zatrudnienia skontaktuj się z nami.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie zespołem oraz czasem pracy pracowników,

  • koordynacja pracy i sprzętu,

  • weryfikacja poprawności wykonanych prac z projektem,

  • kontrola dostaw materiałów na budowę,

  • wsparcie kierownictwa budowy w realizacji zadań,

  • monitorowanie terminów i jakości wykonanych zadań.

  • nadzór nad postępem robót zgodnie z harmonogramem terminów realizacji

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

NASZE WYMAGANIA:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B,

  • doświadczenie w pracy na tym samym lub podobnym stanowisku,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • nowoczesny sprzęt,

  • solidne wynagrodzenie wypłacane na czas,

  • pracę przy realizacji ciekawych inwestycji.

Lokalizacja

Biesiekierz,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Biesiekierz
ID: 918868912