2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Fabryczna
Dodane 22 maja 2024

Majster budowy (roboty drogowe)

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  wsparcie w kierowaniu robotami drogowymi we współpracy z Kierownikiem Robót;

  nadzór nad prawidłowym stosowaniem przewidzianej w projekcie technologii;

  koordynacja procesów logistycznych w obrębie placu budowy;

  udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót;

  dbałość o dokumentację wykonawczą.

Nasze wymagania

  ukończone studia wyższe (min. I stopnia) na kierunku Budownictwo na specjalności Drogi - mile widziane;

  znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym - wymóg konieczny;

  znajomość metod i technik budowlanych w branży drogowej;

  otwartość na wiedzę oraz nowe doświadczenia

  bardzo dobra organizacja pracy;

  prawo jazdy kat. B - wymóg konieczny.

To oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę, w zespole specjalistów w branży, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • pracę na terenie m. Wrocław i okolic;

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;

  • dostęp do podstawowych narzędzi pracy.

Benefity

  dofinansowanie zajęć sportowych

 prywatna opieka medyczna

 dofinansowanie szkoleń i kursów

 ubezpieczenie na życie

 spotkania integracyjne

  służbowy telefon do użytku prywatnego

  brak dress code’u

  kawa / herbata

 parking dla pracowników

 paczki świąteczne

  możliwość uzyskania uprawnień

Dołącz do naszego zespołu w uznanej na rynku firmie budowlanej, która od ponad 40 lat wyznacza standardy w branży! Specjalizujemy się w budowie i modernizacji dróg, konstrukcji drogowych, obiektów przemysłowych, inżynierskich i parkingów, oferując kompleksowe usługi - od projektowania po realizację. Rozwijamy się także w obszarach takich jak roboty instalacyjne, wielosezonowe utrzymanie infrastruktury drogowej i inżynieryjnej oraz doradztwo techniczne, zapewniając rozwiązania na najwyższym, europejskim poziomie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 916934893