2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Targowisko
Dodane 08 maja 2024

Magazyniera zatrudnię w Bochni

Wynagrodzenie

4 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Targowisko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Uwaga

Kolejne stanowisko pracy czeka na Ciebie.

Jestesmy dynamicznie rozwijającą się Hurtownią produktów dla lekarzy weterynarii VET FOR YOU SP. Z O.O. mieszczącą się już w Bochni przy ul. Paryzantów ( jeszcze niedawno w Targowisku koło Krakowa )

Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu zakładów leczniczych dla zwierząt.

Staramy się aby nasza oferta spełniała oczekiwania najbardziej wymagajacych klientów.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.vetforyou.pl

Kolejne stanowiska pracy czekają.

Poszukujemy osoby na stanowisko MAGAZYNIERA

Twój zakres obowiązków

  • obsługa magazynu

  • przyjmowanie dostaw wraz z kontrolą jakości towaru

  • wydawanie materiałów na podstawie dokumentów rozchodowych

  • kontrola stanów magazynowych

  • prowadzenie spisów inwentaryzacyjnych

  • kontrola jakości produktu,

  • dbałość o porządek w magazynie,

  • kompletowanie i składanie zamówień dla klientów,

  • zapewnienie sprawnego i bezpiecznego przepływu towarów przez magazyn,

  • pomocnicze prace magazynowe,

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok

  • kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kategoria B (również rozwożenie towaru na terenie Krakowa i okolic)

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • zaangażowanie i chęć uczenia się (rozwoju)

  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia

  • system szkoleń wstępnych i wdrożenia na stanowisku pracy

Lokalizacja

Targowisko,

Małopolskie

Małopolskie, Targowisko
ID: 859339310