2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Chabówka
Farmona
Dodane 03 maja 2024

Magazynier z uprawnieniem na wózek widłowy w Wysokiej/k. Jordanowa

Lokalizacja

Chabówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

  • Nadzór i monitorowanie zasobów magazynowych firmy;

  • Przyjmowanie i rozkładanie towarów na regałach wysokiego składowania;

  • Dbałość o prawidłowy przebieg procesu sprzedaży w tym w szczególności terminowa realizacja zamówień do klienta;

  • Obsługa wózka widłowego;

  • Obsługa terminala mobilnego;

  • Udział w inwentaryzacjach.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (wymagane zaświadczenie UDT);

  • Punktualność, uczciwość oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę;

  • Samodzielność i rzetelność w zakresie powierzonych zadań;

  • Dostępność do pracy w trybie zmianowym (6-14, 14-22);

  • Mile widziana umiejętność obsługi programów magazynowych (WMS).

Oferujemy

  • Umowa o pracę i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, polityka prorodzinna;

  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, w biznesie o dużym potencjale rozwojowym;

  • Pracę w zespole doświadczonych, zmotywowanych współpracowników;

  • Dobrą atmosferę i bezpieczeństwo pracy;

  • Bezpłatny parking.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chabówka,

Małopolskie

Małopolskie, Chabówka
ID: 912982330