2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Włochy
Paulina
Dodane 10 maja 2024

Magazynier z uprawnieniami UDT, magazyn lotniczy CARGO

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Silver Cargo funkcjonuje w świecie handlingu frachtu lotniczego od stycznia 2021 roku, jednak tworzą go ludzie związani z tą branżą od wielu lat. Wniesiona przez nich wiedza oraz doświadczenie przekładają się na dynamiczny rozwój spółki i pozwalają na ciągłe planowanie nowych wyzwań.

Silver Cargo realizuje innowacyjny projekt dla spółki Lufthansa Cargo. Firma posiada Certyfikat Agenta Obsługi Naziemnej, który obejmuje usługi logistyczne w zakresie obsługi przesyłek lotniczych. Dzięki temu Silver Cargo może poszczycić się naprawdę szerokim wachlarzem usług, które obejmują cały łańcuch dostaw. Oprócz magazynowania, Silver Cargo wykonuje usługi dodatkowe dla spedycji, obejmujące zarówno odbiór i dostawę towaru, jak i obsługę dokumentacyjną czy wsparcie w sprawach celnych. Świadczy również usługi magazynowe dla GSA (General Sales Agent linii lotniczych) oraz obsługuje przesyłki charterowe. Spółka posiada również certyfikat GDP, gwarantujący najwyższe standardy obsługi przesyłek zawierających produkty lecznicze.

Spółka prowadzi także szkolenia specjalistyczne dla branży lotniczej oraz TSL w ramach Silver Cargo Academy.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy pracownika magazynowego.

Obowiązki na stanowisku:

  • rozładunek/załadunek przesyłek oraz ich właściwe rozmieszczenie w magazynie frachtu lotniczego;

  • weryfikacja dokumentów przewozowych i prowadzenie dokumentacji magazynowej;

  • bieżące kontrolowanie stanów magazynowych;

  • obsługa komputerowego systemu magazynowego;

  • kompletacja towarów zgodnie ze specyfikacją wysyłkową;

  • przygotowywanie raportów i wyjaśnianie rozbieżności;

  • dbanie o sprawną pracę magazynu i o utrzymanie sprzętu magazynowego w należytym stanie;

  • stały kontakt z siedzibą w Katowicach-Pyrzowicach;

  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe;

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (lub w trakcie zdobywania uprawnień)

  • niekaralność - warunek konieczny;

  • znajomość obsługi komputera;

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;

  • dobra organizacja pracy;

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w logistyce magazynowej w branży lotniczej;

  • dobra kondycja fizyczna;

  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • zdyscyplinowanie, poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • ciekawą pracę w solidnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z sektora lotniczego;

  • stabilność zatrudnienia - umowa o pracę;

  • benefity pozapłacowe - ZFŚŚ, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i inne;

  • niezbędne szkolenia wymagane przy obsłudze przesyłek lotniczych;

  • rozwój zawodowy w branży lotniczej i TSL;

  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe;

  • wsparcie doświadczonych współpracowników na każdym etapie;

  • pełen wymiar czasu pracy.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 912912998