2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Marysin
Dodane Dzisiaj o 12:40

Magazynier z uprawnieniami UDT

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Marysin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

KBT Polska sp. z o. o jest lider w produkcji akcesoriów na place zabaw. Dostarczamy nasze produkty do 80 krajów. Dzięki czemu, każdego dnia niesiemy radość i uśmiech dzieciom na całym świecie:-)

Miejsce pracy: Nowoczesny obiekt produkcyjno - magazynowy - Park P3 Warsaw I, Marysin ul. Akwarelowa 6

Zakres obowiązków

  • Wydawanie towarów z magazynu

  • Przyjmowanie towarów do magazynu

  • Układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej

  • Komplementacja zamówień

  • Inne zadania i aktywności wspierające efektywność na magazynie

Poszukiwane kompetencje

  • Uprawnienia Na Wózek Widłowy (UDT) - mile widziane doświadczenie na wózkach typu "Boczniak"

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane

  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę jednozmianową w godzinach 7:00 - 15:00

  • Wolne weekendy

  • Realne możliwości awansu

  • Korzystne warunki finansowe wraz z system premiowym uzależnionym od efektów pracy

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport, abyś mógł zadbać o swoje zdrowie i kondycję!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Marysin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marysin
ID: 893290438