2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Wieliczka
Magdalena Pieczonka
Dodane 07 maja 2024

magazynier z UDT->praca od zaraz->1 zmiana

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujesz pracy na jedną zmianę?

Posiadasz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego oraz uprawnienia UDT?

Lokalizacja pracy: Kokotów

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową do 30.09.2024
  • stawka 36 zł brutto/h
  • dodatkowe benefity: karty sodexo (w wysokości 270 zł/msc), karty sportowe, prywatna opieka medyczna
  • pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-22:00

zadania

  • kompletowanie wyrobów gotowych
  • transportowanie materiałów, wyrobów, produktów gotowych za pomocą wózka widłowego i innych narzędzi magazynowych
  • zliczanie towaru, sprawdzanie dostaw pod względem ilościowym i jakościowym

oczekujemy

  • uprawnień UDT
  • doświadczenia w obsłudze wózków transportowych z napędem min. 6 miesięcy
  • dyspozycyjności do pracy w godzinach 14-22

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 913943552