2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Bydgoszcz
Dodane 27 maja 2024

Magazynier z UDT-1 lub 2 zmiany

Wynagrodzenie

4 450 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier z UDT

Zakres obowiązków

  • Przyjęcia towarów i opakowań na stany magazynowe

  • Przyjmowanie i kontrola dostaw

  • Załadunek i rozładunek towarów

  • Kompletacja zamówień do wydania na produkcję

  • Wydawanie towarów i opakowań

 Wymagania

  • Podstawowa znajomość gospodarki magazynowej

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT (warunek konieczny) – najlepiej wózki wysokiego składowania

  • Sumienność, dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejęcia przez klienta

  • Stabilne zatrudnienie

  • Wynagrodzenie podstawowe 4450- 4500 brutto/m-c + premia

  • Pracę w systemie 1 lub 2 zmianowym w zależności od lokalizacji magazynu

  • Miejsce pracy- Bydgoszcz (Park Przemysłowy lub Łęgnowo)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 917959441