2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Baniocha
Dodane 22 maja 2024

Magazynier wyrobów gotowych

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Baniocha

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma EAT ME Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko Magazyniera (chłodnia)

Oferujemy:

·         Pracę na umowę o pracę 8h dziennie od pon. - pt. (Solec okolice Baniochy)

·         Ewentualne nadgodziny płatne

·         Praca w godzinach 6.00-14.00

·         Praca w zgranym zespole

·         Pakiet motywacyjny (ubezpieczeni grupowe, karnet sportowy, posiłki regeneracyjne)

Wymagamy:

·         Niekaralność

·         Dokładność, sumienność, odpowiedzialność

·         Podstawowa obsługa komputera

·         Zdolność szybkiego uczenia się

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie niewątpliwym atutem

Obowiązki:

·         Praca w warunkach chłodniczych (ok 4 stopnie Celsjusza)

·         Kompletowanie wyrobów gotowych zgodnie z zamówieniem

·         Odpowiedzialność za stany magazynowe i kompletowanie dokumentacji dotyczącej stanów

·         Przyjmowanie wyrobów gotowych od pracowników pakowania i rozmieszczanie ich zgodnie z obowiązującymi w firmie standardów

·         Wydawanie towaru z chłodni firmom logistycznym zgonie z listami przewozowymi

·         Kontrola stanów skrzynek oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej

·         Kontrolowanie temperatury na chłodni jak i w samochodach firm przewozowych

·         Pomoc przy załadunku i rozładunku wyrobów gotowych jak i surowców.

Lokalizacja

Baniocha,

Mazowieckie

Mazowieckie, Baniocha
ID: 819097489