2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Fabryczna
Dodane 27 maja 2024

Magazynier - Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do pracy w naszym magazynie głównym we Wrocławiu poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie gospodarki magazynowej.

• Przyjmowanie i wydanie materiałów, urządzeń i drobnego sprzętu.

• Wprowadzanie danych do systemu.

• Dbanie o porządek i bieżąca kontrola stanów magazynowych.

Wymagania:

• Doświadczenie min. 2 lata w prowadzeniu gospodarki magazynowej.

• Dobra znajomość pakietu MS Office.

• Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracy.

• Obsługa wózka widłowego z podnoszoną osobą obsługującą będzie mile widziana

• Prawo jazdy kat. B (C mile widziane).

• Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

• Nowoczesne miejsce pracy w nowo wybudowanym magazynie.

• Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego.

• Prywatną opiekę medyczną.

• Dofinansowanie do pracowniczych kart sportowych.

• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Czekamy na Twoje podanie (CV) z dopiskiem „Magazynier” pod niżej podanym adresem:

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.

ul. Szczecińska 11

54-517 Wrocław

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 916440437