2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Bronisze
Dodane 16 maja 2024

Magazynier//Wózkowy, rynek Bronisze

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bronisze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Rynek Bronisze, ul. Poznańska 98, OW1, BOX 43-48

Godziny pracy: Pracujemy od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę od godz. 4.00. Grafik ustalany jest razem z pracownikami na bieżąco.

Wolne w sobotę i co drugi piątek.

Twoje obowiązki

Odbiór i dostawa towaru:

  • Kontrola jakości otrzymanego towaru.

  • Przyjęcie oraz wydanie towarów.

  • Kompletowanie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki.

  • Prawidłowe oznakowanie towarów i ich przechowywanie.

Współpraca z działami sprzedaży:

  • Aktywna współpraca z innymi działami w zakresie realizacji zamówień i gospodarki magazynowej.

  • Zapewnienie efektywnej wymiany informacji pomiędzy działami w celu efektywnego zarządzania zapasami.

Prace inwentaryzacyjne:

  • Systematyczna inwentaryzacja stanów magazynowych.

  • Staranne rozliczanie różnic inwentaryzacyjnych.

  • Efektywna współpraca z zespołem audytowym przy przeprowadzaniu inwentaryzacji.

Utrzymanie porządku na magazynie:

  • Monitorowanie porządku i czystości na magazynie.

  • Efektywne zarządzanie magazynem.

  • Przestrzeganie zasad gospodarki odpadami.

Nasze oczekiwania

  • Odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie. -Umiejętności interpersonalne i organizacyjne

Bezkosztowne herbata, kawa, owoce i warzywa.

Lokalizacja

Bronisze,

Mazowieckie

Mazowieckie, Bronisze
ID: 870293472