2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Chełm
Dodane 07 maja 2024

Magazynier, WOLNE WEEKENDY, Praca 8-16

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chełm

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca w Chełmie

od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Zakres obowiązków:

- pakowanie towaru

- kompletowanie zamówień

- załadunek/rozładunek towaru

- podstawowe prace magazynowe

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na magazynie

- obsługa oprogramowania magazynowego,

- gotowość do podjęcia pracy w systemie dziennym (weekendy wolne)

- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

- zaangażowanie i efektywność,

- brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej,

- doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

- Atutem będą uprawnienia UDT

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia,

- przejrzyste zasady współpracy,

- zatrudnienie z perspektywą nawiązania długofalowej współpracy,

- współpraca ze stabilnym Pracodawcą,

- zatrudnienie w młodym i dynamicznym zespole,

Informujemy, że Administratorem danych jest Centrum Sportu s.c. z siedzibą w Chełmie przy ul. Lwowskiej 11c. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Chełm,

Lubelskie

Lubelskie, Chełm
ID: 916631439