2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Baranowo
Dodane 16 maja 2024

Magazynier w Baranowie

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Baranowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ASISTWORK  Sp. z o. o. jest działającą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Naszym Klientem dla którego prowadzimy proces rekrutacji jest firma Kaem największy w Polsce dystrybutor oraz producent artykułów remontowo-budowlanych. Marki, takie jak HARDY, SCLEY GRÖNE czy KUSSNER dostępne są w ponad 2500 punktach dystrybucji na terenie całego kraju, w tym w największych sieciach marketów budowlanych.

Twoje zadania:

- czynności związane z wysyłką towaru

- kompletowanie artykułów remontowo-budowlanych

- prawidłowe rozmieszczanie towaru na magazynie

- praca ze skanerem

Oczekujemy:

- zaangażowania i sumienności

- dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)

- chęci podjęcia pracy od zaraz

- doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- wynagrodzenie zasadnicze w przedziale 27,70-29 zł brutto/h

- dodatkowo premię frekwencyjną 500 zł netto przy przepracowaniu całego miesiąca

- dodatkowo premię wydajnościową uzależnioną od wyników nawet do 1000 zł netto

- umowę zlecenie

- 50 zł netto za każdą przepracowaną sobotę - dla chętnych

- pełne wdrożenie stanowiskowe

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asistwork sp. z o. o., („ADO”), adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław.Może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonym przez ADO inspektorem ochrony danych pod adresem email: awgAasistnet.pl.  Podane przez Panią/Pana dane osobowe przez nas przetwarzane w celu przeprowadzania procesu rekrutacyjnego dotyczącego stanowiska na które Pan/Pani aplikuje (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b RODO). Pani/Pana dane mogą być także przetwarzane w związku z innymi rekrutacjami prowadzonymi przez ADO, pod warunkiem, że wyrazi Pani/Pan na to zgodę.Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 poz. 1320) jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Podanie danych w szerszym, nieokreślonym przepisami prawa, zakresie jest dobrowolne.Pozostałe podane przez Panią/Pana dane przetwarzane będą na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. Podanie danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa zostanie potraktowane przez ADO jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO oraz art. 9 ust.2 lit. a RODO (w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii).W zakresie w jakim Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody, może Pani/Pan cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Baranowo,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Baranowo
ID: 917178661