2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Żagań
Dodane 07 maja 2024

MAGAZYNIER - VP Polska Sp. z o.o. ŻAGAŃ

Lokalizacja

Żagań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

VP Polska, członek VP-Group, jednego z wiodących w Europie producentów toreb papierowych, samoprzylepnych kopert kurierskich i kopert ochronnych oraz opakowań sterylnych dla branży medycznej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Zakres obowiązków:

·         Przygotowanie i kontrola zleceń wydania z magazynu

·         Przygotowanie, kontrola i realizacja wysyłki gotowych produktów

·         Prowadzenie magazynów włącznie z bieżącą kontrolą ich stanu

·         Transport surowców, gotowych produktów i odpadów na terenie zakładu

·         Utrzymywanie porządku w magazynie

·         Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej

·         Współpraca z działami zakupów, produkcji i zbytu

Wymagania:

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·         Mile widziana znajomość obsługi elektronicznego systemu zarządzania towarem SAP, EWM

·         Dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym)

·         Uprawnienia UDT

Korzyści:

·         Praca na interesującym i odpowiedzialnym stanowisku

·         Możliwość wykorzystania posiadanych umiejętności

·         Styczność z nowoczesną technologią

·         Stabilne warunki zatrudnienia

·         Ubezpieczenie grupowe

·         Opieka medyczna

·         Możliwość rozwoju i szkoleń

 Dane kontaktowe :

VP Polska Sp. z o.o.

Ul. Lotników Alianckich 65

68-100 Żagań

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w VP Polska Sp. z o.o. (Rozporządzenia  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.).”

Lokalizacja

Żagań,

Lubuskie

Lubuskie, Żagań
ID: 916634193