2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Biała Podlaska
Dodane 14 maja 2024

Magazynier - Uprawnienia UDT - Pracuj w FoodWell

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek oraz przyjęcie towarów na magazyn
  • Przygotowanie oraz wydawanie produktów gotowych
  • Rozlokowywanie towarów na magazynie
  • Wsparcie produkcji w zakresie dostarczenia półproduktów oraz wywozu produktów gotowych
  • Udział w inwentaryzacjach

Nasze wymagania

  • Główna część Twojej pracy jest związana z wózkiem widłowym, tak więc potrzebujesz uprawnień UDT na wózki jezdniowe
  • Na ten moment zależy Nam na osobie samodzielnej, tak więc potrzebujemy abyś posiadał doświadczenie w podobnej pracy
  • Dużo się u Nas dzieje, tak więc na tym stanowisku świetnie sprawdzi się osoba komunikatywna, zaradna, która potrafi wyjść z rozwiązaniem problemu
  • Część Naszych zamówień trafia do Naszych globalnych klientów, tak więc dokładność i przykładanie uwagi do szczegółów jest o tyle ważne, że jeśli załadujesz zły produkt to statku albo samolotu już nie zawrócimy :)
  • Nasza fabryka mieści się w Janowie Podlaskim, tak więc chęci do dojazdu do Naszej fabryki. Umieszczamy ogłoszenie w Białej Podlaskiej, ponieważ większość osób z okolicy szuka pracy z tego miasta.

To oferujemy

  • Umowę o Pracę
  • Motywującą premię miesięczną (do 20% sumy wynagrodzenia miesięcznego)
  • Pracę w rozbudowanej i doświadczonej organizacji, która nie zwalnia tempa i ma przed sobą ambitne cele
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Standardowy pakiet benefitów

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 915454740