2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Białołęka
Dodane 23 maja 2024

Technik-serwisant / pełny wymiar godzin

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się budową stoisk targowych i wynajmem mebli na eventy z Białołęki zatrudni Technika-serwisanta do pracy stacjonarnej w Warszawie (praca 8-16).

Główne zadania:

  • dbanie o porządek w magazynach (nadzór nad tym by wszystko było we wskazanym miejscu),

  • przyjmowaniu i wydawaniu towaru monterom,

  • pakowaniu i transportowaniu elementów z dodatkowych magazynów do głównej siedziby firmy (kompletowanie zamówień w oparciu o zamówienia),

  • przyjmowanie elementów z powrotem do magazynu od monterów (sprawdzenie stanu elementów i ew. serwis),

  • zamawianie narzędzi do pracy i kontrola ich stanu na bieżąco,

  • zarządzanie samochodami firmowymi (5 samochodów): dbanie o zapasy takie jak żarówki, płyny itd.

Czego oczekujemy od kandydatów:

  • sprawności fizycznej,

  • doświadczenie techniczne/magazynowe,

  • zdolności manualnych/serwisowych (proste naprawy bo poważniejsze usterki wysyłamy do zewnętrznych firm do naprawy),

  • prawa jazdy kat. b. (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - szukamy stałego zespołu na lata z możliwością rozwoju (magazyn będzie rozbudowany niebawem o halę),

  • przeszkolenie i przygotowanie do zadań oraz wsparcie przełożonego,

  • bezpłatny parking dla pracowników,

  • dobrą atmosferę w pracy w młodym, ambitnym zespole (sprawdź o nas opinie w internecie)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 887865559