2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kąty Wrocławskie
Dodane 21 maja 2024

Magazynier - Sprzedawca

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta - doradztwo i obsługa klientów w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie hurtowni

  • Przyjmowanie dostaw - kontrola zgodności dostarczonych towarów z zamówieniami oraz dokumentacją dostawy

  • Obsługa systemu sprzedażowego/magazynowego - bieżące aktualizowanie danych w systemie, w tym wprowadzanie informacji o przyjęciu, wydaniu towaru

  • Rozmieszczanie i układanie towaru w hurtowni

  • Współpraca z innymi pracownikami hurtowni w celu efektywnej organizacji pracy

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych w zakresie prowadzenia magazynu i obsługi klienta

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość produktów z branży

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność zachowania najwyższych norm w obsłudze klienta

  • Biegłość w korzystaniu z pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o wybrany model współpracy

  • Kompleksowe wsparcie w procesie wdrożenia na stanowisko

  • Szkolenia branżowe i kursy doszkalające, umożliwiające zdobywanie nowych kwalifikacji

  • Praca w zespole wspierającym się nawzajem, w atmosferze wzajemnego szacunku.

O nas

  • Hurtownia Instalacyjna CeEmka to nowo otwarta hurtownia instalacyjna oferująca szeroki asortyment produktów najwyższej jakości, które odpowiadają na potrzeby zarówno dużych przedsiębiorstw jak i indywidualnych klientów. Dążymy do tego, aby stać się liderem w branży, oferując nie tylko produkty, ale również kompleksowe wsparcie i doradztwo dla naszych klientów. Wspieramy naszych pracowników, zapewniając im możliwości rozwoju oraz pracę w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kąty Wrocławskie
ID: 919801909