2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Tarnobrzeg
Elżbieta
Dodane 20 maja 2024

Magazynier / sortowacz

Lokalizacja

Tarnobrzeg

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukasz pracy, która da Ci możliwość elastycznego dopasowania godzin? Chcesz być częścią przedsiębiorstwa, które docenia długofalową współpracę?

Opis stanowiska

Jako pracownik magazynu, Twoje codzienne obowiązki będą obejmować zarządzanie przepływem towarów, utrzymanie porządku na magazynie i dbanie o to, aby wszystko działało jak w zegarku.

Wymagania
  • Dyspozycyjność do pracy na jedną ze zmian ( w zależności od naszych potrzeb ) I zmiana - 2:30:00 -8:00 , II zmiana 15:00 - 20:00
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane
Co oferujemy
  • Pracę na umowę zlecenie
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas!

KRAZ nr 24376

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tarnobrzeg,

Podkarpackie

Podkarpackie, Tarnobrzeg
ID: 917997920