2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Opole
Dodane 06 maja 2024

Magazynier - SFD S.A.

Wynagrodzenie

4 350 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Opis firmy

SFD to nie tylko lider innowacji w branży suplementacji oraz produktów spożywczych, ale przede wszystkim miejsce, gdzie pasja i zaangażowanie spotykają się z profesjonalizmem i kreatywnością.

Budujemy dynamicznie rozwijający się Team, który liczy już ponad 320 zaangażowanych osób. Nasz zespół to grupa utalentowanych profesjonalistów, które wspólnie tworzą inspirujące środowisko pracy. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by spełniać oczekiwania tysięcy klientów korzystających z naszych produktów. Jesteśmy dumni z różnorodności naszych pracowników, ponieważ wierzymy, że różnorodność jest kluczem do sukcesu.

Dołączając do nas, dołączysz do zespołu, w którym Twoje zdolności są cenione, a Twoje pomysły mogą zmieniać świat!

Czego oczekujemy:

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (I zmiana: poniedziałek - piątek 06:00 - 14:00 lub 10:00 - 18:00/II zmiana: niedziela - czwartek 14:00-22:00);

  • sprawność fizyczna (podnoszenie ciężarów);

  • sumienność i dokładność;

  • orientacja na cel i osiągnięcie wyniku.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

Obowiązki:

  • przyjmowanie, kompletowanie i wydawanie towarów;

  • przygotowywanie towarów do wysyłki;

  • załadunki i rozładunki towarów oraz ich sortowanie i transport wewnątrz magazynu;

  • bieżąca kontrola stanu ilościowego i jakościowego przesyłek;

  • dbałość o stan techniczny i sprawność wyposażenia magazynu;

  • dbałość o czystość magazynu;

  • obsługa systemu magazynowego.

Oferujemy:

  • współpracę z międzynarodową firmą, będącą liderem w swojej branży na rynku polskim oraz znaczącym graczem na rynku globalnym;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia pracy;

  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od Twoich postępów i zaangażowania;

  • nowoczesny system WMS, komfortowe zaplecze i odpowiednie wdrożenie;

  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb;

  • szeroki pakiet benefitów: kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy kafeteryjnej;

  • a także: zniżki na produkty firmowe, darmowe bilety, prezenty okolicznościowe, imprezy integracyjne, owoce i wiele więcej.

Proces rekrutacyjny:

  • Wyślij nam swoje CV i przedstaw swoje mocne strony.

  • Po wstępnej analizie skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu zaproszenia na spotkanie zapoznawcze na naszym magazynie.

  • Jeśli spełniasz nasze oczekiwania, zostaniesz zaproszony na spotkanie kwalifikacyjne bądź dostaniesz zadanie.

  • Witaj na pokładzie! Jeśli dwie strony będą na “Tak” zostaniesz przeprowadzony przez najlepszy onboarding w Twoim życiu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 888071664