2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Racibórz
Dodane 14 maja 2024

Magazynier - Racibórz

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Racibórz

Główne obowiązki:

  • Wykonywanie operacji magazynowych (rozładunek, rozłożenie towaru, kompletacja zamówień, przygotowanie komponentów do wysyłki)

  • Prace komputerowe.

  • Przenoszenie ręczne towarów lub za pomocą wózka paletowego.

  • Selekcja jakościowa i ilościowa towarów.

  • Kompletowanie dokumentacji potrzebnej dla procesu wysyłek.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Doświadczenie w pracy na magazynie - mile widziane

  • Uprawnienia UDT - mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Premię miesięczną

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość dołączenia do pakietu sportowego, opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie

  • Pracę od zaraz

Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania CV.

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 918269011