2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Praga-Północ
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier/Pracownik produkcyjny

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mantion Polska jest producentem systemów do okuć drzwi przesuwnych i składanych. Firma została założona w 1991 roku. Nasze produkty, dzięki ich wysokiej jakości, innowacyjności i funkcjonalności, są wysoko cenione na rynku polskim jak i na rynkach zagranicznych. Nasi pracownicy łącząc swoje zaangażowanie, wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenia zdobyli zaufanie i zadowolenie wielu klientów umiejętnie spełniając ich oczekiwania.

MANTION POLSKA SP.Z.O.O.

Stanowisko: Pracownik produkcji, Magazynier

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zamówień

  • Produkowanie zestawów wg. wytycznych klienta lub zleceń produkcyjnych

  • Kontrola jakościowa i ilościowa przesyłek

  • Udział w bieżących procesach logistycznych i magazynowych

  • Komunikacja z zespołem i innymi obszarami

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie i umiejętności w prowadzeniu czynności charakterystycznych dla obszaru realizacji zamówień,

  • Nastawienie na realizację celów i skuteczność w działaniu,

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywanych czynnościach,

  • Umiejętność szybkiego uczenia się, dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, komunikatywność

  • Umiejętność budowania trwałych relacji ze współpracownikami

  • Brak przeciwskazań do pracy fizycznej

Mile widziane:

- Uprawnienia na wózek widłowy

Co oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – Umowa o pracę

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy

  • Pakiet opieki medycznej LUXMED - opcjonalnie

  • Pakiet Ubezpieczeń - opcjonalnie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, a także określenie warunków wynagrodzenia kwoty brutto.

Dodatkowo prosimy, aby przesłane przez kandydata CV zawierało klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mantion Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów udziału w procesie rekrutacyjnym.”

Zgłoszenia proszę przesyłać do dnia 29 lutego 2024

Także telefonicznie: 72*******16

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 684479540