2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Kędzierzyn-Koźle
  6. Prace magazynowe - Blachownia Śląska
Dodane 28 maja 2024

Magazynier, Pracownik Produkcji, Kędzierzyn-Koźle

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Blachownia Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie towarów i opakowań oraz ich rozlokowanie na magazynie

  • kompletowanie towarów do wysyłki

  • zabezpieczanie towarów zgodnie z wymaganiami

  • przygotowywanie opakowań do konfekcji (sprawdzanie czystości, plombowanie, etykietowanie)

  • segregacja używanych opakowań na odpowiednie grupy produktów

  • konfekcja towarów do opakowań na liniach nalewczych

  • praca przy użyciu terminali ręcznych i wózków widłowych

  • obsługa komputera (wystawianie i zamykanie poleceń produkcyjnych, drukowanie etykiet)

  • obsługa wózka widłowego

Nasze wymagania:

  • chęć do pracy i zdobywania doświadczenia

  • dokładności oraz rzetelności w wykonywaniu obowiązków

  • samodzielności i spostrzegawczości

  • umiejętności pracy w zespole

  • gotowości do pracy na zmiany

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji i/lub magazynie

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT) lub gotowość do odbycia kursu

To oferujemy:

  • współpracę z długoterminową perspektywą, w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (zatrudnienie przez firmę zewnętrzną)

  • pracę w rozwijającej się firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej

  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności

  • w okresie zimowym posiłki regeneracyjne (ciepłe obiady)

  • po przepracowaniu pełnego roku – dodatek do wynagrodzenia w wysokości od 32 do 80 PLN brutto / dzień pracy

  • praca od poniedziałku do piątku, w systemie 2-zmianowym

  • dla osób zainteresowanych możliwość pracy w nadgodzinach i w soboty

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Blachownia Śląska
ID: 918274345